Privatumo politika

Šioje privatumo politikoje pateikiama informacija apie jūsų asmens duomenų tvarkymą, susijusį su mūsų teikiamomis paslaugomis.

Asmens duomenų valdytojas yra UAB „Eksportasai“, juridinis adresas Laisvės pr. 60-1107, LT-05120 Vilnius (biuras), įmonės kodas: 304690377 (toliau – „mes“, „mums“, „mūsų“).

Kontaktinė informacija
Visais asmens duomenų tvarkymo klausimais galite susisiekti su mumis šiais būdais:

 • Rašydami elektroninio pašto adresu: eksportasai@gmail.com
 • Telefonu: +370 60564812
 • Paštu: Laisvės pr. 60-1107, LT-05120

Žemiau pateikiama informacija apie asmens duomenų tvarkymo tikslus ir teisinį to pagrindą.

Prekių pardavimas ir pristatymas
(Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas – sutikimas bei teisėti interesai)

Asmens duomenys tvarkomi siekiant užtikrinti internetinės parduotuvės veiklą, taip pat prekių pardavimą ir pristatymą klientams.

Papildomi asmens duomenys gali būti tvarkomi, jei mūsų internetinėje parduotuvėje sukūrėte registruotą profilį. Tokiu atveju, saugomi asmens duomenys, susiję su ankstesniais pirkimais.

Priminimas apie neužbaigtą užsakymą internetinėje parduotuvėje


(Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas – teisėti interesai)

Pradėjus užsakymą, bet jo neužbaigus, per 72 valandas galime atsiųsti techninio aptarnavimo el. laišką. Duomenų tvarkymo tikslas yra įsitikinti, kad užsakymo atlikimo metu Jums nesutrukdė techninės problemos dėl kurių būtų atšaukiamas užsakymas.

Lojalumo programa
(Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas – sutikimas)

Prisijungdami prie mūsų lojalumo programos, sutinkate, kad būtų tvarkomi jūsų duomenys, kurie yra būtini norint suteikti papildomų nuolaidų, premijų bei galimybių laimėti dovanų už pirkinius.

Jei norite tapti lojalumo programos nariu, privalote susipažinti su programos sąlygomis ir užpildyti anketą. Norėdami gauti daugiau informacijos apie duomenų tvarkymo procesus, dalyvaujant lojalumo programoje, skaitykite skyrių „Lojalumo programa“.

El.paštu siunčiamos naujienos


(Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas – sutikimas)

Norėdami gauti informaciją apie naujienas ir specialius pasiūlymus, sutinkate su Jūsų el.pašto ir (arba) telefono numerio tvarkymu, kuris yra būtinas siekiant atsiųsti naujausią informaciją. Galite bet kada atsisakyti prenumeratos, eidami į savo profilio skiltį „Naujienlaiškio nustatymai“ ir spustelėdami nuorodą „Prenumeruoti naujienlaiškį“.

Informuojame, kad pagal Informacinės visuomenės paslaugų įstatymą galime siųsti komercinius pranešimus ir negavę sutikimo, jei el.pašto adresas buvo gautas kaip sandorio dalis.

Susisiekite su mumis


(Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas – teisėti interesai)

Susisiekę su mumis, sutinkate, kad apdorosime jūsų vardą, el.pašto adresą, telefono numerį ir kitą savanoriškai pateiktą informaciją. Mes galime tvarkyti Jūsų duomenis ne ilgiau kaip 2 mėnesius nuo šių gavimo dienos.

Duomenų saugojimo trukmė

Jūsų duomenų saugojimo trukmė priklauso nuo duomenų tvarkymo tikslo bei teisinio pagrindo ir yra nustatoma atsižvelgiant į:

 • Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos norminiuose aktuose nurodytą asmens duomenų saugojimo trukmę;
 • Laiką, kuris reikalingas realizuoti ir apsaugoti mūsų ar kitų asmenų teisėtus interesus, įskaitant mūsų teisinius interesus;
 • Laiką, kuris yra būtinas prekių pirkimui, pristatymui ir informacijai apie įsigytus pirkinius saugoti
 • Sutikimo galiojimo laiką.

Jei esate registruotas vartotojas, Jūsų pirkinių istorija gali būti saugoma iki 5 metų, kad būtų suteikta prieiga prie informacijos apie jūsų pirkinius.

Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims

Asmens duomenys siunčiami tik patikimoms trečiosioms šalims ir tik tiek, kiek būtina. Duomenys trečiosioms šalims perduodami tik šiais tikslais:

 • Užtikrinant mūsų pagrindinę veiklą, įskaitant IT sistemų priežiūrą;
 • Paslaugų tiekimui, įskaitant duomenų perdavimą paslaugų teikėjams, bankams ir mokėjimo paslaugų teikėjams;
 • Rinkodaros veiklai, įskaitant rinkodaros agentūras ir rinkodaros el.laiškų valdytojus;
 • Norminiams aktams įgyvendinti arba teisėsaugos institucijų prašymu;
 • Siekiant užtikrinti ar apginti mūsų teisėtus interesus, įskaitant asmens duomenų perdavimą teisėsaugos institucijoms, teisininkams.

Asmens duomenų tvarkymo vieta

Naudojant slapukus, Jūsų duomenys gali būti siunčiami už ES / EEE ribų, kai tai reikalinga mokėjimų administravimui ar rinkodaros tikslais. Asmens duomenys perduodami už ES / EEE ribų, laikantis asmens duomenų apsaugos reikalavimų ir būtinų duomenų saugumo priemonių, pvz., sudaromos standartinės ES sąlygos su tiekėjais.

Jūsų pareigos ir atsakomybės

Jūs esate atsakingi už registracijos metu bei profilyje pateiktų duomenų teisingumą, taip pat už www.agnaturalhealth.lt parduotuvėje atliktus veiksmus ir pasekmes, kylančias dėl melagingos informacijos pateikimo, įskaitant, bet neapsiribojant, neteisingu pristatymo adresu arba mobiliuoju telefono numeriu.

Jūs privalote nedelsiant pranešti mums, jei registracijos duomenys tapo prieinami trečiosioms šalims.

Mūsų vartotojo teisės:
Mums svarbus jūsų privatumas, todėl norime, kad jūsų duomenys būtų saugomi skaidriai ir Jums suprantamai.

Jūs turite teisę:

 • Gauti informaciją apie mūsų tvarkomus duomenis;
 • Prašyti ištaisyti asmens duomenis;
 • Atšaukti ankstesnį sutikimą;
 • Prieštarauti duomenų tvarkymui, jei tai yra pateisinama teisėtu interesu;
 • Prašyti ištrinti duomenis (teisė būti pamirštam);
 • Prašymas apriboti duomenų tvarkymą;
 • Prašyti perkelti duomenis.

Jei manote, kad mes tvarkydami Jūsų duomenis pažeidžiame asmens duomenų apsaugos įstatymus, prašome tiesiogiai susisiekti su mumis. Tikime, kad galėsime išskaidyti visas Jūsų abejones, patenkinti Jūsų prašymus ir ištaisyti padarytas klaidas.

Jei jūsų netenkina mūsų siūlomi sprendimai arba manote, kad nesiimame reikiamų veiksmų, turite teisę pateikti skundą Lietuvos Respublikos duomenų apsaugos inspekcijai (https://vdai.lrv.lt/).

Mes  pasiliekam teisę bet kuriuo metu keisti Privatumo politikos aprašus. Jei turite papildomų klausimų, susisiekite su mumis: eksportasai@gmail.com

Turite klausimų? Klauskite Ag Natural Health dirbtinio intelekto!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
170
Sprendimas: eShoper
Close Speech Clear Avatar
error: Turinys Apsaugotas!!